Shop Mobile More Submit  Join Login
×
 • Listening to: -Shagan
 • Reading: -Saga "The dragonriders of Pern"
 • Watching: -Bow :D
 • Playing: -Daggers
 • Eating: -
 • Drinking: -
Tagged by :iconshagan-fury:

RULES:
-The first ten people to comment this journal will have a character of their choice sketched by me:

1.:iconshagan-fury:
2.:iconsolvegia:
3.:iconannemarie1986:
4.:iconsibrien-chan:
5.:iconcsupernova:
6.:icondarthbartus:
7.:iconorsena:
8.:iconmerela:
9.:icongothawolf:
10.:iconcerviero:
 • Listening to: -Shagan
 • Reading: -Saga "The dragonriders of Pern"
 • Watching: -Bow :D
 • Playing: -Daggers
 • Eating: -
 • Drinking: -
Hey people! :wave: I want to say: I am still alive! And I think it is time to change my journal, so...

Go ahead, comment this journal and I'll....

1. Respond with something random about you.
2. Tell you which colour you remind me of.
3. Tell you my first memory of you.
4. Tell you what animal you remind me of.
5. Ask you something I've always wondered about you.
6. Tell you my favourite thing about you.
7. Tell you my least favourite thing about you.
8. Challenge you to post this on your journal.
 • Listening to: -Shagan
 • Reading: -Saga "The dragonriders of Pern"
 • Watching: -Bow :D
 • Playing: -Daggers
 • Eating: -
 • Drinking: -
Jak że dzisiejszy dzień uznany został przez dyrekcję jako dzień wigilii klasowych, takowoż cała klasa pojawiła się o 8 z tym całym majdanem potrzebnym do zorganizowania biesiady. Jako, że teraz jesteśmy 1 klasą nie kupowaliśmy sobie prezentów, bo za mało się znamy. Po rozstawieniu stołów i żarła nastąpił czas składania sobie życzeń; Najlepsze życzenia składaliśmy sobie z Shag- Tak długo, że wszyscy musieli poczekać ("To trochę potrwa, czekaj") . Po tym jak poprzytulałam wszystkich chłopaków w klasie xD (mówiąc im, że raz do roku można) zasiedliśmy do stołu aby podjeść. Dla niektórych było to śniadanie (Ja się zgłaszam! - dop. Shagan) Potem Shag i Karolina zaczęły żonglować mandarynkami; Shag kulturalnie wywaliła swoje na podłogę a Karolina wylała Colę na koleżankę (mandarynką, żeby nie było) Mi się udało uchwycić moment uderzania mandarynki w szklankę- kochana cyfrówka. Chłopacy od razu dorwali się do CDAction Shagan. Później każdy robił co chciał. Jeden chłopak przyniósł jemiołę z zaplecza po czym razem z koleżanką zniknęli na pół godziny. Potem gadałam z Shag i zrobiłyśmy zakład, że ona da radę mnie podnieść. Żeby nie rozwalić stołu wyszłyśmy na korytarz, ku naszemu zdziwieniu parka od jemioły poszła gdzieś na dół. Więc zabrałyśmy się do dzieła XD Shag zamiast stanąć na środku korytarza podniosła mnie przy ścianie. Walnęłam głową w alarm przeciwpożarowy co poskutkowało głośnym powiedzeniem "Ojezu". W tym momencie z klasy obok wyszedł pan od Historii w dość starym jak na nauczyciela wieku i spojrzał się na nas dziwnie. Ale wyobraźcie sobie: Jedna dziewczyna trzyma na rękach drugą jedną ręką podtrzymując plecy a drugą kolana. Do tego Shag powiedziała niewinnym głosikiem: "Dzieńdobry!" Ja nie mogłam wydusić z siebie słowa. Facet patrząc się na nas dalej powiedział "O, siłę ćwiczymy". Shag mnie szybko pościła (omg, jak to brzmi xD) i migiem wbiegłyśmy do klasy. Gdy zamknęły się za nami drzwi, wybuchłyśmy takim roftlem, że stałyśmmy sie obiektem zainteresowania całej klasy. Każdy chciał wiedzieć co się stało xD (Jedni myśleli, że zobaczyłyśmy parkę z jemiołą :D) Jednak my się tylko śmiałyśmy xD. To było najlepsze na całej wigilii. Potem jeszcze klasa namówiła klasowego żala, żeby pośpiewał kolędy to też był rofl. No a potem sprzątaliśmy, a że wychowawcy nie było to zostawiliśmy mu całe ciasto jakie zostało xDD. A potem poszłyśmy do domu. I koniec.

See ya!
:iconshagan-fury::iconassandra:
 • Listening to: -Shagan
 • Reading: -Saga "The dragonriders of Pern"
 • Watching: -Bow :D
 • Playing: -Daggers
 • Eating: -
 • Drinking: -
Hello my dear friends and watchers! :wave:
Well, was a long time since I wrote something there. So I want to say "I am still alive"! :D

1. Since September I am in new school. There is a lot of work so I haven`t got a lots of time for drawing and dA. Our headteacher is a terrorist and has strange habits. He has got high self-esteem.
My class is generally cool. Of course there is some exemptions.

2. On saturdays I go with Shagan to the Knightbrotherhood. It is really awesome. We shoot from the bows, train fencing and fight with daggers.  Sometimes we are dancing. In summer we will ride on reconstruction the battles (for example Battle of Tannenberg) and make a medieval village in our city.
Some movies about brotherhood:'
www.youtube.com/watch?v=1EfvtP… - Battle of Tannenberg 2009 :love::love:
www.youtube.com/watch?v=aX4R0E… - I medival tournament in our city 2008 :heart:

3I stop making Assas photoalbum for a while, because i am going to make a special project for Christmas.

See Ya!
Assa
 • Listening to: -
 • Reading: -
 • Watching: -
 • Playing: -
 • Eating: -
 • Drinking: -
Eeeech... "xDDD" mi do tytułu nie weszło :XD:

Każdego roku w wakacje czeka na mnie jeden nieprzyjemny wyjazd. Kieruje on mnie do miasta zwanego Katowice w celu skontrolowania moich oczu, gdyż są one...takie jakie są (ten journal ma być radosny więc nie opisuję). Tego roku jechałam tam chętnie, gdyż okazało się, że Orsena mieszka niedaleko Katowic(w Zabrzu mianowicie) i umówiłyśmy się, że się spotkamy. Jakoś tam w maju/czerwcu myślałyśmy o spotkaniu w McDonaldzie niedaleko dworca kolejowego na ulicy Stawowej. Jednakże jak byłam w Rabce na koloniach napisałam Orsenie, że nie wiadomo ile mi zajmie w klinice i że będzie bez sensu czekała na mnie nie wiadomo ile i zaproponowałam, żeby czekała na mnie na dworcu jak będę przyjeżdżać i pójdzie ze mną do kliniki i potem, jak będzie jeszcze czas do odjazdu jakiegoś pociągu do Ełku, zrobimy napad na McDonald. I ostatecznie taki był plan...

Późny wieczór 3ciego sierpnia. Na dworcu PKP w Ełku, na peronie 2gim stoją Assa i jej rodzina. Do Katowic ma jechać z tatą. Czekają na pociąg do Białegostoku, gdzie mają 15 min na przesiadkę do pociągu jadącego do Katowic. Pociąg do Białegostoku przyjeżdża 5  min po czasie, a w Ełku stoi o 5 min dłużej do trzeba czekać na wolny tor.. "Spóźnimy się" - myśli Assa. W końcu odjeżdżają. Jakiś kwadrans potem dowiadują się od konduktora, że zadzwoniono do tamtego pociągu i on na nas zaczeka, gdyż nie tylko oni mają jechać tamtym pociągiem. W końcu - Białystok. Assa szybko wyskakuje z pociągu i biegnie na kolejny peron, ale prócz pociągu, którym przyjechali stacja Białystok świeci pustkami. W końcu od stojących nieopodal podróżnych Assa ze swoim tatą dowiadują się, że tuz  przed ich  przyjazdem ogłaszano, że ten pociąg ma 1 h opóźnienia. "Chyba powinnam wysłać SMSa do Orsi... chociaż nie, zrobię to jak już ruszymy to będę wiedziała ie dokładnie ma opóźnienia" - myśli Assa. I dobrze zrobiła bo po godzinie ogłoszono, że "Pociąg do Bielska-Białej przez blabla blabla i Katowice zwiększył opóźnienie do 130minut". 'Kurwa, czyli nie zdążę..." - myśli Assa ( Bo chciała się wyrobić w Katowicach na pociąg powrotny o 14,47, żeby w Częstochowie mogły jej pomachać Sibrien-chan i Vilien). Wyciągnęła MP3 i dała jedną słuchawkę tacie. "Podobają mi się te twoje piosenki" - powiedział " Lol, tata lubi metal"- nie mogła się powstrzymać od uśmiechu Assa

I czekali....

W końcu pociąg przyjechał, wsiedli. a szczęście mieli prawie cały przedział dla ciebie (poza jedną panią), więc Assa mogła rozłożyć się na 4rech siedzeniach i sobie pospać. Przed tym, jednak wysłała SMSa Orsenie, że ma 2,5h opóźnienia. W Warszawie centralnej wysiadła owa pani i okazało się, że pociąg nadrobił godzinę, a że w Wawie powinien stać pól h a stał 2 min to nadrobił jeszcze i te pól h. Assa wysłała SMSa Orsenie i spała dalej. Około piątej trzydzieści się obudziła i powiedziała tacie, żeby sę położył a sama wcinała  "kawę w pastylkach" czyli cukierki "Kopiko".

W końcu do Katowic pojechali z godziną i 7dmioma minutami opóźnienia (wg. zegarka Orseny). Wreszcie wysiadła i to Orsena ją zobaczyła ( dziwne by było gdyby było odwrotnie). Tata Orseny podwiózł ich do kliniki i zostawił Orsi z Assą i tatą Assy.

Dziewczynom fajnie się gadało,  mimo że często rozmowa była przerywana przez pielęgniarkę, która wyczytywała nazwisko Assy i Assa musiała szybko biec. Na szczęście Orsi pilnowała im bagażu :XD:.  Potem dziewczyny robiły collaba (patrz: img197.imageshack.us/img197/19… ). Wizyta w klinice obfitowała w śmieszne teksty np:

Assa wyjęła ciasteczka "Lu TUC" o smaku paprykowym
- Częstuj się Orsi i się uzależniaj tak jak ja
po kilku minutach
-Dobre są, Jaki to smak
-Paprykowy, są jeszcze pieprzowe i zwykłe
później
- Kupie sobie jutro takie... Są paprykowe, zwykłe i... pieprznięte?
- :rofl: PIEPRZOWE, ale nie wnikaj, ja zawsze mówiłam pieprzone :XD:

( A drugi tekst niedługo opublikuje w postaci komiksu bo o było epickie xD )

Wizyta w klinice minęła szybko jak nigdy i Assa wyszła z niej o godzinie 12stej, zaraz po zrobieniu zdjęcia pod "OKIEM SAURONA" - img197.imageshack.us/img197/20…

Szczęśliwym trafem czekał na nich autobus. Po 10 minutach znaleźli się na dworcu. Tata Assy, chciał pojechać jak najszybszym pociągiem. Mimo usilnych błagań Assy, by był to pociąg o 14.47. Tata Assy po wizycie w informacji uparł się na Intercity Czas gdy tata Assy stał w kolejce po bilety (dłuuuuuugiej) Assa i Orsena spędziły bardzo twórczo. Najpierw Assa kupiła sobie CD-Action, a potem poszły na gorącą czekoladę z automatu (mniaaaam). Następnie robiły sobie foty komórką Orsi (około 20stu) i Assy (aż 3! :XD:) - photos.nasza-klasa.pl/8875820/….

W końcu bilety zostały kupione. Do pociągu była jeszcze godzina więc poszli do McDonaldu na McFlurry (nażarte Assa i Orsena - img30.imageshack.us/img30/1701… )

W końcu czekali na peronie na pociąg. o 14stej okazało się, że ma 10 min opóźnienia, a Orsena musiała już iść. Nadszedł moment pożegnania, a tata Assy powiedział, że ciotka Assy ma kuzynkę w Zabrzu i że Assa może się tam kiedyś wybrać.

Jechali Eurocity i Assa miała rozmowę telefoniczną z Sibrien i Vilien. Niestety nie mogły się widzieć w Częstochowie bo pociąg się tam nie zatrzymywał (Strasznie mi przykro dziewczyny)

Eurocity dostał nakaz odgórny, ze ma jechać wolno ze względu na nasze bezpieczeństwo i mieli poł h opóźnienia w Wawie, ale pociąg do Ełku na nich czekał...

Wróciłam do domu o 10tej zmęczona jak cholera, ale fajnie było
Assa
 • Listening to: -
 • Reading: -
 • Watching: -
 • Playing: -
 • Eating: -
 • Drinking: -
Jak mało osób wie byłam przez dwa tygodnie w górach. Kolonie nie należały może do najbardziej udanych, ale źle też nie było. Nawet narysowałam 5 szkiców do "Fotoalbumu" (I co z tego jak szlag trafił teczkę w autobusie jak jechałam do Shag *****!!!!)

Pokażę Wam kilka fot A co! Trzeba się chwalić póki jestem piękna ( Słucham? niedosłyszałam?) i młoda.

img29.imageshack.us/img29/5868… - Cała Ekipa :D No i gdzie jest Assa? Jestem... TUTAJ!

img166.imageshack.us/img166/25… rekordów? Nieeee! Sklep obuwniczy i moja nowa para butów xD

img9.imageshack.us/img9/5051/c… img30.imageshack.us/img30/2299… img11.imageshack.us/img11/5375… Nie ma to jak nowe stylowe fryzury :XD:  Szczególnie ta różowa.... Chociaż nasz kleryk ( Tak tak... mieliśmy kleryka za opiekuna i ... Kazał mi psalmy spiewać w niedziele... Obie xD) powiedział, że w zielonych mi do twarzy xD

img252.imageshack.us/img252/59… W parku Miniatur. W sumie jedyne zdjęcie na którym jestem. A wieża Eiffel`a to jest jeden z moich ulubionych obiektów. Ona jest taka...taka zajebista xD Siostra jak w Paryżu była to kupiła taką podświetlaną miniaturkę i jak jej nie ma to marnuje baterie na podświetlaniu i się gapieniu xDDD

img216.imageshack.us/img216/11… Nie ma to jak namiętne słuchanie przewodnika. Niestety koleżanka przyłapała... I to moim aparatem xD

Ok, nie zamęczam więcej... Możecie jeszcze przeczytać shagan-fury.deviantart.com/jou…

PzDr Assa :D
 • Listening to: -
 • Reading: -
 • Watching: -
 • Playing: -
 • Eating: -
 • Drinking: -
Plans for holiday?

6th-8th July - I would like to go to my aunt camping with :iconshagan-fury: and :iconsleeth:.

10th- 24th July – camp In mountain, In small tawn Rabka :D. Meeting with my crew.

28th July – 1st August – „Mazurian Cabaret Summer”- contest of amateur cabarets and performance of famous Polish cabarets on the last day. (Come :iconluna1000:!)

2nd- 3rd August – I’m going far away to ophthalmic clinic (fuck, I hate it). But after physical I’m going to see :iconorsena:!

18th August- My Birthday !!!

24th or 26 August – bitrhday party xD (We’re tayping “Lord of the Rings”, going for a walk to forest and.. xD)

28th August – Probably I’m going to Luna to concert.

I’m also drawing „ photos ”  to “Assandra’s Photoalbum”, birthday presents, for people who has got birthday in Summer (if I know about it), meeting with friends and… maybe something else…


***

To do List:

:star-empty: :star-empty: :star-empty: - not started yet
:star-half: :star-empty: :star-empty: - thinking
:star: :star-empty: :star-empty: - sketching
:star: :star-half: :star-empty: - lineart
:star: :star: :star-empty: - colouring
:star: :star: :star-half: - shading and background
:star: :star: :star: - done

1. Assandra`s Photoalbum  INFO

:iconshagan-fury: :star-half: :star-empty: :star-empty:
:iconrinao: :star-empty: :star-empty: :star-empty:
:iconsleeth: :star: :star-empty: :star-empty:
:iconluna1000: :star-half: :star-empty: :star-empty:
:iconorsena: :star-half: :star-empty: :star-empty:
:iconsibrien-chan: :star-half: :star-empty: :star-empty:
:iconcarlota: :star: :star-empty: :star-empty:
:iconbluespirit1984: :star-half: :star-empty: :star-empty:
:icongarcinda: :star-half: :star-empty: :star-empty:
:iconcsupernova: :star: :star-empty: :star-empty:
:iconsakurakonan: :star: :star-empty: :star-empty:
:iconfreedomheart: :star-half: :star-empty: :star-empty:
:iconmaskerade56: :star-half: :star-empty: :star-empty:
:iconcarolline18: :star-half: :star-empty: :star-empty:
:icondecode-meg: :star-half: :star-empty: :star-empty:
:icongothawolf: :star-half: :star-empty: :star-empty:

Aaaaaand:


2. 100 Pic Challenge Themes

1. Introduction ( przedstawienie się, wstęp ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
2. Love ( miłość ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
3. Light ( światło ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
4. Dark ( ciemność ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
5. Seeking Solace ( poszukiwanie pocieszenia ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
6. Break Away ( ucieczka ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
7. Heaven ( niebo ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
8. Innocence  ( niewinność ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
9. Drive ( przejażdżka ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
10. Breathe Again ( przywrócenie oddechu ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
11. Memory  ( pamięć ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
12. Insanity  ( obłęd ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
13. Misfortune  ( nieszczęście ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
14. Smile  ( uśmiech ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
15. Silence ( cisza ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
16. Questioning ( przesłuchania ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
17. Blood  ( krew ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
18. Rainbow  ( tęcza ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
19. Gray ( szarość ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
20. Cookies  ( ciasteczka ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
21. Vacation ( wakacje ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
22. Mother Nature  ( matka natura ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
23. Cat ( kot ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
24. Orly? ( "serio" w głupim kontekście ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
25. Trouble Lurking ( poszukiwanie kłopotów ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
26. Tears ( łzy ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
27. Foreign ( zagraniczny obcy ) :star-empty: :star-empty: :star-empty:
28. Sorrow ( żal I cierpienie ) [No Star] [No Star] [No Star]
29. Happiness ( szczęście ) [No Star] [No Star] [No Star]
30. Under the Rain ( pod deszczem ) [No Star] [No Star] [No Star]
31. Flowers ( kwiaty ) [No Star] [No Star] [No Star]
32. Night ( noc ) [No Star] [No Star] [No Star]
33. Expectations ( pokładanie w kimś nadziei ) [No Star] [No Star] [No Star]
34. Stars ( gwiazdy ) [No Star] [No Star] [No Star]
35. Hold My Hand ( trzymaj mnie za rękę ) [No Star] [No Star] [No Star]
36. Precious Treasure ( wartościowy skarb ) [No Star] [No Star] [No Star]
37. Eyes ( oczy ) [No Star] [No Star] [No Star]
38. Abandoned  ( odrzucenie, nie akceptacja ) [No Star] [No Star] [No Star]
39. Dreams ( marzenia ) [No Star] [No Star] [No Star]
40. Rated ( nominalny ) [No Star] [No Star] [No Star]
41. Teamwork ( praca w grupie ) [No Star] [No Star] [No Star]
42. Standing Still ( trwanie ) [No Star] [No Star] [No Star]
43. Dying ( umieranie ) [No Star] [No Star] [No Star]
44. Two Roads  ( rozdroże ) [No Star] [No Star] [No Star]
45. Illusion ( iluzja ) [No Star] [No Star] [No Star]
46. Family ( rodzina ) [No Star] [No Star] [No Star]
47. Creation ( kreacja ) [No Star] [No Star] [No Star]
48. Childhood ( dzieciństwo ) [No Star] [No Star] [No Star]
49. Stripes ( pasiasty ) [No Star] [No Star] [No Star]
50. Breaking the Rules ( łamanie zasad ) [No Star] [No Star] [No Star]
51. Sport [No Star] [No Star] [No Star]
52. Deep in Thought ( głęboko w zamyśleniu ) [No Star] [No Star] [No Star]
53. Keeping a Secret ( w posiadaniu sekretu ) [No Star] [No Star] [No Star]
54. Tower ( wieża ) [No Star] [No Star] [No Star]
55. Waiting ( oczekiwanie ) [No Star] [No Star] [No Star]
56. Danger Ahead ( zbliżające się niebezpieczeństwo ) [No Star] [No Star] [No Star]
57. Sacrifice ( poświęcenie ) [No Star] [No Star] [No Star]
58. Kick in the Head ( kop w głowę ) [No Star] [No Star] [No Star]
59. No Way Out ( brak wyjścia ) [No Star] [No Star] [No Star]
60. Rejection ( odmowa ) [No Star] [No Star] [No Star]
61. Fairy Tale ( bajka ) [No Star] [No Star] [No Star]
62. Magic ( magia ) [No Star] [No Star] [No Star]
63. Do Not Disturb ( nie przeszkadzać ) [No Star] [No Star] [No Star]
64. Multitasking  ( wielozadaniowość ) [No Star] [No Star] [No Star]
65. Horror [No Star] [No Star] [No Star]
66. Traps ( pułapki ) [No Star] [No Star] [No Star]
67. Playing the Melody ( granie melodii ) [No Star] [No Star] [No Star]
68. Hero ( bohater ) [No Star] [No Star] [No Star]
69. Annoyance  ( irytacja ) [No Star] [No Star] [No Star]
70. 67%  [No Star] [No Star] [No Star]
71. Obsession ( obsesja ) [No Star] [No Star] [No Star]
72. Mischief Managed ( intryga ) [No Star] [No Star] [No Star]
73. I Can't ( nie potrafię ) [No Star] [No Star] [No Star]
74. Are You Challenging Me? ( wyzywasz mnie ) [No Star] [No Star] [No Star]
75. Mirror ( lustro ) [No Star] [No Star] [No Star]
76. Broken Pieces ( połamane na kawałki ) [No Star] [No Star] [No Star]
77. Test [No Star] [No Star] [No Star]
78. Drink ( napój ) [No Star] [No Star] [No Star]
79. Starvation ( głodowanie ) [No Star] [No Star] [No Star]
80. Words ( słowa ) [No Star] [No Star] [No Star]
81. Pen and Paper ( pióro I papier ) [No Star] [No Star] [No Star]
82. Can You Hear Me? ( słyszysz mnie ) [No Star] [No Star] [No Star]
83. Heal ( leczenie ) [No Star] [No Star] [No Star]
84. Out Cold (  poza chłodem ) [No Star] [No Star] [No Star]
85. Spiral  ( duchowość ) [No Star] [No Star] [No Star]
86. Seeing Red  ( widzenie czerwieni ) [No Star] [No Star] [No Star]
87. Food ( jedzenie ) [No Star] [No Star] [No Star]
88. Pain ( cierpienie ) [No Star] [No Star] [No Star]
89. Through the Fire ( poprzez ogień ) [No Star] [No Star] [No Star]
90. Triangle ( trójkąt ) [No Star] [No Star] [No Star]
91. Drowning ( tonięcie ) [No Star] [No Star] [No Star]
92. All That I Have ( wszystko co mam ) [No Star] [No Star] [No Star]
93. Give Up ( poddaj się ) [No Star] [No Star] [No Star]
94. Last Hope ( ostatnia nadzieja ) [No Star] [No Star] [No Star]
95. Advertisement ( reklama ) [No Star] [No Star] [No Star]
96. In the Storm ( w burzy ) [No Star] [No Star] [No Star]
97. Safety First ( najpierw bezpieczny, pierwsze bezpieczeństwo ) [No Star] [No Star] [No Star]
98. Puzzle ( zagadka )[No Star] [No Star] [No Star]
99. Solitude ( samotność ) [No Star] [No Star] [No Star]
100. Relaxation  ( Relax ) [No Star] [No Star] [No Star]

So wish me good luck (good that to 2nd point I can draw anything but up to topic)

Assandra
Cóż... Wiele słów ciśnie mi się na usta... Ten wczorajszy journal... Nie spodziewałam się tak dużego "zainteresowania"... Cóz, po tym ci mi napisaliście... Chyba wezmę sie w garść... Spróbuje wziąć dA na dystans...Popatrzeć na tę stronę przez kryteria jej założycieli... Że jest to strona dla ludzi, którzy chcą się podzielić swoimi pracami...
Mogłabym tu jeszcze wiele napisać, ale cóż, były by to trochę przerobione cytaty osób, które się wypowiedziały pod wcześniejszym journalem. Chciałabym wymienić kilka z nich w ramach podziękowań:
(kolejność jest taka: od  najnowszego komentarza)
:icongothawolf:
:iconsibrien-chan:
:iconjasnacholera:
:icontysik:
:iconfuzzymaro:
:iconorsena:
:icongarcinda:
:iconyenneferr:
:iconshagan-fury:
To dzięki nim, i ich dogłębnym komentarzom podjęłam taką, a nie inną, decyzję...

Dziękuję również i tym, których tu nie wymieniłam... Mimo wszystko kocham Was i straszne mi zależy na znajomości z Wami

Dzięki :hug:
Assa

PS: assandra.deviantart.com/journa… Jeszcze fotoalbum Assy, jakby ktoś chciał...
 • Listening to: tylko jeden dom - rzeczypno
Żeby nie owijać w bawełnę... Bardzo szczerze zamierzam opuścić dA... Mimo, że uielbiam rysować i wstawiać ryski tutaj to chciałabym robić to dla kogoś i żeby ten ktoś chciał to oglądać, a nie robił to bo Assandra-jest-przyjaciółką-wspaniałej-Shagan-więc-wypada-dać-jej-fava (o łoczach nie wspominam)... Nie chcę rzebyście udawali moich znajomych, bo jestem jej przyjaciółką... A  od dawna mam takie wrażenie, ze tak właśnie jest.
I to właśnie Shagan jest chyba tą osobą dla której naprawdę się liczę, ale dla  niej rysunków nie muszę wstawiać na dA... mogę jej pokazać ot tak...
I w dupie mam obiecany fotoalbum Assy, który dla przyzwoitości i tak tu wstawię...(i to ostatnie tu zobaczycie)
W dupie też mam to  że pewnie i tak nikt tego nie przeczyta
wiszą mi komentarze, w których będzie "nie opuszczaj nas, jesteś dobra artystką" bo ja już w to nie wierzę....

Obiecałam Orsenie, że się z nią spotkam, ale to już nie będzie spotkanie z Assą Orsen... Spotkasz się z Aleksandrą z Ełku...

Nie chcę sie juz więcej dołować przez dA... jestem na to zbyt wrażliwa...
 • Listening to: tylko jeden dom - rzeczypno
Małe uzupełnienie journala :iconshagan-fury: (shagan-fury.deviantart.com/jou…) napisane z dwóch powodów:
a) Nie chce mi się 10 razy mówić do niej, żeby coś dodawała u siebie.
b) muszę zmienić journal, bo tamten mnie dołuje

Cóż, nie przedłużając...

BIWAK:

1. Rysimy. Ja rysowałam TO i w pewnym momencie Shagan zagląda mi przez ramię
Shagan: Assa weź popraw ten transparent... Niech on zwisa a nie stoi
(hmmm... ciekawe co miała na myśli xD)

2. Shagan rysowała pozę jak chłopak obejmuje dziewczynę ramieniem i w ogóle nie mogła sobie wyobrazić jak to wygląda.
Shagan: Assa weź mi pokaż jak chłopak obejmuje dziewczynę.
Assa: A co ma mam objąć? Powietrze? Poczekaj aż dziewczyny wrócą to je poprosisz
<5 min później wracają dziewczyny>
Assandra: Dziewczyny, chodźcie tu Shaggy chce was wykorzystać erotycznie...
Nacia: MMM... erotycznie...
Shagan: Weźcie stańcie i pokażcie jak chłopak obejmuje dziewczynę...
<potem Nacia i Kamila się kłóciły, która będzie chłopakiem xD. A Shaggy chodziło tylko o układ rąk :P)

3. Po jakiejś dyskusji
Assa: Wiesz co... Masz o mnie wysoką samoocenę...
(no bo ma!)

4 Shaggy:Ej jaki masz smak?
(O_O Już nie pamiętam o co chodziło, ale i tak głupio brzmi, a już na pewno ma to podtekst)

SZKOŁA:

1. Wracamy po którejś Historii i rozmawiamy o ludziach z dA i o temacie z lekcji. W pewnym momencie.
Shagan: Ej no Assa, ja nie znam nikogo z Prus!
Assa (po chwilowym zawiechu): Eee... nie ma już Prus...
Shagan: Serio?

2. Historia.
Nauczycielka: No i ogólnie Stalina kreowano na Boga, on był "och" i "ah", więc dla nich to był szok, że on umarł, więc nie podali tak od razu
do opinii publiczne tego, że on umarł.
Uczennica: Oczywiście, że nie podali OD RAZU... Skoro był Bogiem to musieli poczekać 3 dni i  zobaczyć czy zmartwychwstanie...

3. Jakaś wolna lekcja...
Shagan: *jakiś owoc* (cholera, już nie pamiętam co) i jabłko to marchewka
Assa: nie... lepiej powiedzieć, że marchewka to jabłko i... ten.. kurde...jak się nazywa taka biała marchewka?
Shagan: Pietruszka?
9 widać, że nie mam zapędów  kulinarnych xDD)

4. Polski (fragmenty listów motywacyjnych - to takie uzupełnienie do CV):
-"biegle władam językiem arabskim, angielskim francuskimi chińskim, gdyż sprzątałam n Litwie"
-"na jednym wydechu potrafię powiedzieć 30razy "a może frytki do tego""
-"w jednej dłoni mieści mi się 150 słomek"
-"chciałabym uzyskać u państwa te prace, gdyż przy dojeniu krów mogłabym poprawić sobie moje możliwosci wokalne"

5. Akcja na schodach po naszej ostatniej lekcji, Tłok niesamowity, no i wszyscy się wloką...
Shagan (popychając lekko kolesia -*spadł aż na kolejny schodek xD*, tonem beznamiętnym): Ludzie no jak wy chodzicie...szybciej

Dzięki za uwagę :D
 • Listening to: tylko jeden dom - rzeczypno
Każdy ma podobno jakieś marzenie, które jest nie do spełnienia. Zwykle jest to jakieś drobne, z którego "stratą" można w miarę łatwo się pogodzić....


Tylko kurwa dlaczego w moim przypadku to muszą być dwa najważniejsze...

Taka mała refleksja, ie pytajcie, mnie pytać nie warto... Moje życie jest pojebane a ja razem z nim...
 • Listening to: tylko jeden dom - rzeczypno
 • Reading: S. R. Donaldson - White Gold Wielder
 • Watching: nothing xD
 • Playing: Oblivion
 • Eating: POPCORN *____________*
 • Drinking: cocoa
Jeśli dalej nas (Shagana i Assę) uważacie za normalnych, to po tym żurku to się zmieni! xD Shaggy była u mnie na noc. Gadaliśmy (głównie przy kompie) prawie do rana. Zapraszam do czytania, poza tym jesteśmy normalne xD
1. Grałyśmy w Obliviona. Włączyłam swoją postać, ale Shaggy wyrwał mi myszkę i zaczął grzebać w ekwipunku. Najpierw nałożył jej Daedryczną zbroję, potem chyba z Kvatch itd. Ja westchnęłam i mówię:
-O matko… Dobrałeś się do niej…
xDDDDD
2. Ja przechodziłam Obliviona, a Shaggy rysował to, co robię xD Między innymi narysował J’ghastę. ---> img193.imageshack.us/img193/35… <--- I tak uzbierała nam się cała kolekcja obrazków z wątku MB. W sumie J’ghasta zobrazowany został symbolicznie i na jeden kolor (Shaggy nie wiedział jeszcze gdzie mam więcej mazaków xDDD) więcej J’ghasta wyszedł… Jakby to powiedzieć… Bez ubrań xD To ja wygrzebałam markery i mu dorysowałam spodnie.
A jak Shaggy nie miał co robić, grzebał mi po szufladach. W końcu mówi:
- A ja ci grzebię w szufladach! xD
- Czemu to wszystko otwierasz!? Nie wystarcza Ci wiedza na pudełku?? (Shaggy właśnie otwierał pudełko pasteli)
- Nie! Ja muszę wszystko powąchać i polizać.
Spojrzałam na te ryski Shagana i mówię, żeby zmienić temat:
- Patrz to J’ghasta! xDDDD
- Tak! Jego też poliżę…
- BTW… Dorysowałam mu spodnie…
Tu chwila zamyślenia Shaggiego. Po chwili wpala:
- Eeee… Teraz nie ma już czego lizać!
3. Jesteśmy po wątku MB i mówię:
- To mroczne bractwo przeżywa kryzys.
-Czemu?
- Bo trzeba nowych ludzi robić!
4. Shaggy: LUCIEN ZACHOWUJE SIĘ JAK ZWYKŁY BETON!
5. Matka noc w grze: Jak mogłabym być z ciebie niezadowolona? (How can I be not nappy of tou czy jakoś tak…)
Brat mój: KAWA? =D
6. Poszukajmy tego… jak mu tam… MELODIALA!
Shaggiemu oczywiście chodziło o MUSICAL xDDDDDDDDD
7. Gadaliśmy o angolu i Shaggy zaczął coś o motylu (butterfly)
- Bo motyl to jak maślana mucha xDDD „ Polatałbym na maśle” XD
- Masło by się roztopiło pod tobą
- Tak jak ikar?
XDDDDD
-Tak… Ikar się POD TOBĄ ROZTAPIA!
8. Rano leżymy i gadamy. Shaggy zamilkł i chyba zasnął.
- O! A ty znowu zasypiasz!
Shaggy nic sobie z tego nie robi i zasłonił rękami twarz.
- Myślisz, że cię teraz nie widzę!? xDD
9. Moja mama kupiła lody dla nas. Shagy je i nagle mówi:
- O matko xD Jak mi będzie słodko po tym...
- Lodzie? XD
BTW. Śniło mi się, że Shaggy z kimś rozmawia. Po obudzeniu zdałam sobie sprawę... Że Shaggy gada przez sen XD Żeby jeszcze gadał! To był Polsko-angielsko-francusko-rosyjski gniot, z którego zozumiałam tylko słowo "mapa". A jakie to było głośne XDDDD
 • Listening to: tylko jeden dom - rzeczypno
 • Reading: S. R. Donaldson - White Gold Wielder
 • Watching: nothing xD
 • Playing: Oblivion
 • Eating: I think, it is food
 • Drinking: cocoa
Hey there :D
It's time to change my journal soo I have an idea. I'm going to create serie of pictures called "Assandra's photoalbum". Why i am writing about that? Cause it's up to YOU if I could make it! Well, I want to draw "photoes" of your charas. If someone of you want to join and trust my art talent, please write under journal xD
But:
- Ur char must be a human/ an elf
- I need detailed description of your char or yo'll better give me his/ her picture xD
- If he/she want to be on "photo" with Assa or with someone else (so you must say how "someone else" look like"

Ok.

Honestly, I must wait a bit cause my scanner is dead xD


Kochani! :D
Nadszedł czas, abym zmieniła journal xD
Tak więc wpadłam na pomysł, że stworzę serię obrazków pod wspólną nazwą „Album Assandry”. Czemu wam to mówię? Jesteście mi do tego potrzebni xD. Chodzi o to, że będę rysować „zdjęcia” Was, którzy zechcecie się zgłosić. Jeśli ktoś ma ochotę i nie wątpi w moje umiejętności malarskie to proszę mi zgłaszać oferty xD
Wymagania to:
- Char musi być człowiekiem/ elfem etc.
- potrzebuję dokładnego opisu wyglądu ( a najlepiej jakiś jego rysunek)
- czy chce być na zdjęciu z Assą albo z kimś innym ( wygląd „innych” też!)

tyle.

No dobra, i tak muszę poczekać aż skaner zmartwychwstanie xD
Znacie :iconshagan-fury: ?
Wiecie… Ona ma kilku idoli… I jedną idolkę za którą wskoczyłaby do jeziora.
Zadaniem waszym jest zgadnąć kto ową idolką jest! xDD To rozmowy ze Sleethem i z nią gdy owa idola wstawiła pracę na dA
Poza tym ona jest całkowicie normalna
xxxxxxxx- owa idolka xD

2009-04-27 16:23:19] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: ej slit xD
[2009-04-27 16:23:29] dragon: tak? xD
[2009-04-27 16:23:58] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: chodź pozwiemy XXXXXXXX do sądu, za o, że przez nią shaggy ma napady.... lękowo-podniecająco-jakieśtamjeszcze
[2009-04-27 16:24:10] dragon: XDDDDDDDD
[2009-04-27 16:24:21] dragon: ja dostaje ślinotoku, samośmiechu i downa jak patrze dr. House'a a Shaggy jak na XXXXXXXX xDD
[2009-04-27 16:24:28] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: tylko nie mów shaggy bo nam zabroni
[2009-04-27 16:24:51] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: dobra ale ty nie mawiasz, ze za nie Tęsknisz
(…)
[2009-04-27 16:32:34] dragon: więc nie narzekaj na shaggy xD
[2009-04-27 16:32:50] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: no tak tylko wiesz
[2009-04-27 16:33:10] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: ja cie nie muszę słuchać, choc z drugiej strony sluchanie tego jest zabawne xD
[2009-04-27 16:33:11] dragon: niech sie popodnieca kilka razy w miesiącu xD
[2009-04-27 16:33:17] dragon: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[2009-04-27 16:33:21] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: może jednak tamtej nie podam do sądu xD
[2009-04-27 16:33:42] dragon: czemu nie podasz? O_o
[2009-04-27 16:34:00] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: niech się nam shaggie podnieca
[2009-04-27 16:34:15] dragon: właśnie 8D
[2009-04-27 16:34:31] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: o ile nie będzie chciała popełnić samobójstwa gdy XXXXXXXX nie będzie przez kolejny miesiąc na dA to przeżyję
[2009-04-27 16:34:43] dragon: XD[2009-04-28 16:36:46] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: co?
[2009-04-28 16:37:45] dragon: nic |D
[2009-04-28 16:38:02] dragon: Shaggy nadal ma podnietę?
[2009-04-28 16:38:47] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: no
[2009-04-28 16:38:56] dragon: O.O
[2009-04-28 16:39:01] dragon: długo to trwa xD
[2009-04-28 16:39:09] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: wiecznie
[2009-04-28 16:39:15] dragon: xD
[2009-04-28 16:39:20] dragon: weź ją czymś zainteresuj xD
[2009-04-28 16:41:19] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: łatwo powiedzieć
[2009-04-28 16:42:12] dragon: hmm....
[2009-04-28 16:42:35] dragon: JEsteś MAtką Noc więc potrafisz zmieniać kształty! 8D
[2009-04-28 16:43:35] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: kstałty czego niby
[2009-04-28 16:43:42] dragon: D
[2009-04-28 16:43:44] dragon: XDD*
[2009-04-28 16:43:52] dragon: buistu!
[2009-04-28 16:43:54] dragon: xD
[2009-04-28 16:43:57] dragon: biustu*
[2009-04-28 16:44:33] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: a czyjego xD
[2009-04-28 16:44:35] dragon: Shaggy jest facetem to zadziała! 8D
[2009-04-28 16:44:39] dragon: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[2009-04-27 16:01:01] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: Shagie?
[2009-04-27 16:01:50] Shagan: XXXXXXXX WSTAWIŁA PRACĘ NA DA!!!!!!!!!!!!!!!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[2009-04-27 16:02:05] Shagan: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!
[2009-04-27 16:02:09] Shagan: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2009-04-27 16:02:15] Shagan: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!
[2009-04-27 16:02:21] Shagan: *+*
[2009-04-27 16:02:23] Shagan: !!!
[2009-04-27 16:02:23] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: jaka radość xD
[2009-04-27 16:02:29] Shagan: *_*
[2009-04-27 16:02:29] Shagan: *_*
[2009-04-27 16:02:30] Shagan: *_*
[2009-04-27 16:02:32] Shagan: *(_*
[2009-04-27 16:02:35] Shagan: (_*(_SD8isafaokrokgnri1111!!!111!
[2009-04-27 16:02:47] Shagan: 8DDDDDDDDDDDDDDdd
[2009-04-27 16:02:55] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: xED
[2009-04-27 16:03:31] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: pamiętaj o indeksie xD
[2009-04-27 16:04:31] Shagan: SITIS!
[2009-04-27 16:04:40] Shagan: SITHIS SITHIS SITHIS!
[2009-04-27 16:04:48] Assandra Lu-Ciasteczko-Zbożowe xD: mój menżu xD
 • Listening to: Closterkeller Czas komety
 • Reading: S. R. Donaldson - White Gold Wielder
 • Watching: nothing xD
 • Playing: Oblivion
 • Eating: I think, it is food
 • Drinking: cocoa
Jednej rzeczy jestem pewna. Po lekturze tego journala ja Shagan-fury i Sleeth stracimy wszelką normalność w waszych oczach- chociaż kto tam w ogóle sądzi, że jesteśmy normalne :XD: Dobra BW. Stracimy nawet szczątkowe pozory normalności.

Ale sie pewnie zapytacie jak?

Odpowiedź jest prosta. Zacytuję tu nasze rozmowy na skajpie( bo Sleeth chciała i dla niej ten cały journal w końcu :XD: )

1. po dłuższym milczeniu:
Sleeth: Której się nudzi i chce mi zrobić to?
(chodziło OCZYWIŚCIE o pocieniowanie czy tam pokolorowanie komiksu xD)

2 znów zapadła jakaś niezręczna cisza, więc postanowiłam przerwać milczenie i wyjechałam z "grypsem" koleżanki z klasy:
Assandra: Ja wohl ich liebe Alkohol. *tonem jak najbardziej beznamiętnym*
Sleeth: Boże, co to za szpan ruskim.
(pojechała Słit Slit po sobie xD)

3.
Sleeth: Assa, słuchasz czegoś?
Assandra: Nie.
Sleeth: A czego?

4. A tu klasyczny przykład tego, skąd sie biorą shaganowoassandrowosleethowe powiedzonka:
Shagan: Mam poradnik RPG do gry w TESa!!!!
Sleeth: Co?
Shagan: Zaraz wracam.
Sleeth: Co?
Assandra: To w jej języku znaczy "zaraz wracam".
(no i jak myślicie, co Assandry, Shagany i Sleethy mówią zamiast "zaraz wracam?)

5.
Sleeth... ale zdziwko
Shagan: Usłyszałam "Ale DZIWKO".

6. Sleeth jak już zaczyna coś opowiadać to tak się wczuwa, ze w pewnych momentach się zacina. Kiedyś powiedziała tak:
Sleeth: I cza...czaisz... wychodzę z bratem i..i za...zapomniałam tej... no KUR...KUR...KURTKI!

7.
Shagan: Nie umiem cieniować!
Assandra&Sleeth: UMIESZ!
Shagan : o no wiecie, mogłyście mnie poprzeć!
Assandra: Podeprzeć?
Sleeth: PODETRZEĆ?!

8. Jesteśmy bardzo kreatywne i ze zwykłej rozmowy potrafimy ułożyć pioseknę. Pierwsza powstała kiedy to ja, Shagan i Luna gadałysmy między sobą opisami na gg. Sleeth siedziała cicho, ale kreatywnie złożyła fragmenty naszych wypowiedzi do tekstu:" Pada Assa pada Assa dzwonią dzwonki WURWY" ( co to wurwa nie pytajcie xD). Druga piosnka powstała gdy gadałyśmy na skajpie xD " Wstań, powiedz Sleeth nie jest sam, ziarenka musku już ma" ( nie wiem skąd pierwszy werset, ale ziarenka musku ja jej obiecałam, jak już rozmnoże mój mózg xD)

Mam jeszcze parę kilobajtów cytatów, ale nie ze Sleethem w roli głównej (straszne nie? xD)

1. Napisałam test humanistyczny, wracam do domu i za jakieś 5 godzin przychodzi tata do domu i do mnie z tekstem:
- na WUWUWU eremefefem MAŁPA pe-el są rozwiązania testu.
Padłam.

2. Gram sobie w Obliviona i miałam obserwatora w postaci mojego brata. Inie chodzi już o to, że jak wymijałam każdego NPCa to kazał mi go zabijać. U Filipa to normalka. Dzieciak zabił mnie jednak tekstem:
- Ola weź go zabij NA CHWILKĘ bo ja chcę zobaczyć :rofl:

3. Nowa filozofia mojej babci:
- Aby dobrze się uczyć trzeba JEŚĆ!

Ave tym, co dotrwali
Assa
 • Listening to: Closterkeller Czas komety
 • Reading: S. R. Donaldson - White Gold Wielder
 • Watching: nothing xD
 • Playing: Oblivion
 • Eating: I think, it is food
 • Drinking: cocoa
Ostatnio byłam u koleżanki na osiemnastce. Młodzieży było mało bo ona tą imprę bardziej dla rodziny robiła, ale zebrała się nas piątka( jubilatka- Anita, jej siostra- Natalia, jej kuzyn- Grzesiek, jej koleżanka- Karolina i ja- Assandra xD)
No i siedzimy sobie przy stole i Karolina powiedziała coś głupiego
Grzesiek: Twój poziom inteligencji spadł właśnie poniżej poziomu morza
Natalia: Którego?
Grzesiek <z ironią>: Rowu Mariańskiego, wiesz...
(co, jak co, ale poziom morza jest tylko jeden)

Ja, Natalia i Anita poszłyśmy przodem do drugiego pokoju a Karolina i Grzesiek jeszcze byli w jadalni... My siedzimy  i wbiega Karolina z krzykiem:
- Wiesz co on mówi, On mówi, że on i jego chłopak nie lubią gejów
(nie no to mówi samo za siebie)

Dorosłym się znudziła gorzałka i mama jubilatki pyta
- Co jest do picia?
Natalia jej odpowiada
- Cappucino, czekolada, niemieckie kakao od cioci z ameryki

Nie wiem o czym był temat:
- To jest taka sama zasada tylko na czym innym polega

- Ale które to drzwi?
- te lewe z prawej strony


No dobra, koniec klimatów osiemnastki. Teraz ciekawa rozmowa, którą podsłuchałam w kościele przed spotkaniem do bierzmowania.  Rozmowa chłopaków przed mszą:
- Ja w Gdyni tylko raz byłem ale w Sopocie i Gdańsku już kilkanaście razy.
- A gdzie jeszcze byłeś?
- W dużo miejscach byłem…
- Dużo miejscach?! Ale z ciebie  polonista… Mówi się w wielu…
- No dobra …w wielu…(chwila ciszy)… W Auschwitz byłe…
- Jak ci się podobało?
- straszne przeżycie… takie dramatyczne…
- No nie? Czujesz się jak żyd za okupacji.
- A  wiesz, że gdyby Hitler nie zaatakował Rosji to Polski nie byłoby dziś na mapie?
- Hitler i Stalin to się razem urodzili i to byli debile. I gdyby nie 2 wojna to Polska byłaby 2 razy… nie 3 razy większa.
- Nieeee byłaby taka jaką nam dali po 1- szej wojnie.
- No tak 3 razy większa… Mielibyśmy jeszcze Ukrainę.
- Ale nie mielibyśmy Prusów..
(tu się rozmowa skończyła bo ksiądz wszedł… A szkoda… tak fajnie po tematach skakali)

Jeszcze z bierzmowania:
Ksiądz wyczytuje listę i mówi danej osobie czy ma przynieść akt chrztu czy nie… W kościele ziąb… dochodzi dwudziesta. Za sobą słyszę:
- Cholera… Tu jest zimniej niż w „Opowieściach z Narnii”


No i dzisiejszy dzień. Klasowy kulig *Army of „xD”*
Pojechaliśmy autobusem prawie że za miasto. Powiedziano nam, iż pojedziemy jednymi dłuuuuuuuuugimi zadaszonymi saniami, jednak czekała na nas niespodzianka.  Stało tam kilka małych sań z saneczkami przyczepionymi z tyłu. Cała klasa rzuciła się na pierwszy z powozów Ib wszyscy oczywiście na małe sanki. Tym co nie starczyło miejsca zapakowali się na sanie. Siedzimy tam w ścisku  podchodzi do nas facet i mówi” Połowa do drugiego zaprzęgu” No to zsiadamy z tych sań i idziemy do innych. Tamci z sanek też  za nami poszli i znów całą klasa w jednym zaprzęgu.  Facet musiał znów do nas podejść i cierpliwie wytłumaczyć, że dla naszej klasy przewidziano DWA zaprzęgi. No to jako tako się rozsiedliśmy.  Ja z Shagan zajęłyśmy pierwsze małe saneczki, zaraz za powozem, co dowiodło naszej wielkiej odwagi, gdyż w naszym zaprzęgu wybuchła wojna na śnieżki między saniami a saneczkami. Każda śnieżka z tylnych sanek, która została zbyt słabo rzucona nawalała w nas z tyłu. A ci z sań nawalali w nas z przodu… Masakra.   Jako tacy dojechaliśmy na miejsce gdzie miało być ognisko. Zmarznięta klasa pcha się wokół malutkiego ogniska. Grzejemy się i grzejemy i nauczycielka mówi nam, że przy takiej kapliczce co tam stała są kijki i, że możemy sobie kiełbaski upiec. No to podchodzimy z Shagan do kijków i bierzemy po jednym. Zaglądam do czeluści mojej torby i wyciągam foliówkę z kiełbasą. Patrzę, są dwie. Mówię do Shaggy: „Po cholerę ojciec kupił mi 2 kiełbasy…”. Oderwałam jedną i założyłam na kij. Pieczemy, pieczemy i kiełbaska mi spada.  „ Widzisz, twój tata był zapobiegliwy” komentuje Shaggie. Wyciągam druga kiełbaskę, władam ją inaczej( bo tamtą źle założyłam i dlatego spadła). Piekę, piekę i patrzę kiełbaska robi się ładniutka. Taka rumiana i w ogóle. Odwracam kijek, żeby zobaczyć jak kiełbaska wygląda z drugiej strony. Odwracam i co widzę? Piękne pęknięcie wzdłuż kiełbaski, która wpada w ogień. „ Twój tata tego nie przewidział. Doskonale o tym wiedziałam. Potem Shagan użyczyła mi jednej swojej kiełbaski, ale dała mi po połówkach, żebym kolejnej nie schrzaniła. Potem jadłyśmy do tego Sucharki i wracaliśmy. W drodze powrotnej znów siedziałyśmy na pierwszych saneczkach, tyle, ze Shagan z nich spadła xD. Po drodze co odważniejsi  zsiadali z sanek i biegli za nami a potem znów wsiadali. Taki gościu wpadł z dziewczyną w zaspę i laska miała potem idealnie białe włosy jak u wiedźmina. Inni pospadali z sanek prosto w kałużę xD.

I tyle… .
 • Listening to: Dumka na dwa serca
 • Reading: ksiazki Anne McCaffrey
 • Watching: nie ogladam film&oacute;w...(prawie...)
 • Playing: Oblivion ;D i dodatki HAHA ;D
 • Eating: sniadania, obiady, kolacje...
 • Drinking: Kakao w plastycznej ^^
Little cogitation about assassins today. Because it is possible I am Night Mother :D
Ok, start.
I am ASSANDRA.
Right?
Now. There's a word-> ASSASSIN.
ASSA-> My nickname.
ASSAsin
ASSAndra
ok, now the 2nd part-> assaSIN. In Polish assaSYN. 'SYN' is in Polish 'SON'
well, ASSY SYN (Assa sin) mean in Polish 'Son of Assa'; PL-> 'Syn Assy'
Aaaand... I am mother of all assassins :XD: Yaaay!
I hope you understand me ^^;
 • Listening to: Dumka na dwa serca
 • Reading: ksiazki Anne McCaffrey
 • Watching: nie ogladam film&oacute;w...(prawie...)
 • Playing: Oblivion ;D i dodatki HAHA ;D
 • Eating: sniadania, obiady, kolacje...
 • Drinking: Kakao w plastycznej ^^
:iconluna1000::iconassandra::iconshagan-fury::iconsleeth:
SHE-MARAUDERS WILL DOMINATE THE WORLD!!!

**************

Tekściory mojej kochanej klasy "regularnie" pojawiają się u Shagan-fury to też dlatego nigdy tu ich nie publikowałam. Poza tym nigdy mi się nie chciało na lekcji ich spisywać. Jednakże sytuacja wymagała ode mnie tego, gdyż Shaggie zachorwała. a chciała, żebym składała jej dogłębne relacje.

Grypsy podzieliłam na grupy w zależności od lekcji na której "powstały"

MATEMATYKA

1.  Na lekcji zaczynaliśmy funkcje trygonometryczne dla trójkątów prostokątnych (tangens i cotangens konkretnie), a że to było zastępsto to klasa nie była w posiadaniu podręczników i zeszytów. takowoż nauczycielka postanowiła dyktować nam treść zadań a rysunki do nich rysić na tablicy. No i zadanie polegało na obliczeniu tangensa i ażeby to zrobić na rysunku miały być długości przyprostokątnych i oznaczony kąt alfa. Nauczycielka rysuje, a pół klasy pyta w której sali będzie poprawa sprawdzianu ( miała być po lekcjach). Nauczycielka na pytania nie reaguje i dalej rysi. W końcu popatrzyliśmy na rysunki i nie było ozbaczonych kątów alfa i pytamy:
- Proszę pani gdzie są kąty alfa?
- Poczekajcie na mnie pod pokojem nauczycielskim, jeszcze nie znalazłam.
Klasa oczywiście ROFTL. Cóż, nauczycielka po prostu nadal była podświadomością przy pytaniu o miejsce poprawy... A w klasie się orzyjęło, że w pokoju nauczycielskim jest plantacja kątów Alfa :D

2. Omawialiśmy próbne testy( mat-przyr) oczywiście zwracając uwagę na zadania matematyczne :XD:.. No i zadania zamknięte się snończyły i nauczycielka do nas:
- A teraz przechodzimy do zadań zamkniętych... zadań zamkniętych...zadań... otwartych?
*zawiech*

3. Również testy próbne. Nauczycielka o klasie:
- Wy nie robicie błędów... wy robicie głupie błędy...

4. Testy mat-przyr. Do zadaia potrzebna była zamiana kilogramów na gramy. I padło pytanie:
- Ile gramów jest w kilogramie?
Klasa-cisza... Jedni półśpią inni nie wiedzą... W końcu koleżanka, by uratować honor klasy mówi:
- Dziesięć tysięcy!
Nauczycielka, ostro wkurzona:
- JEŚLI TY MI MOWISZ, ŻE 1KG=10000G TO JA NIE WIEM CO TY ROBISZ PRZEZ 15 LAT W TEJ SZKOLE!
klasa - roftl W końcu nauczycielka wjechła z tekstem, że sześciolatki umieją zamiane jednotek :XD:

5. Również poprawa testu. A właściwie jej koniec. Zostało jakieś 5 minut do dzwonka i klasa zaczęła dzielić się z nauczycielką swoimi " wrażeniami". I jedna koleżanka mówi:
- Jak od 20 odjęłam 14 to mi wyszło siedem!
Nauczycielka, próbując powstrzymać śmiech:
- Nad tym trzeba płakać
:XD:

6. Kolejna lekcja i trygonometrii... Nauczycielka zadaje zadanie do zrobienia "na teraz"
-Kto zrobi zadanie 8 dostanie piątkę... Na 6 to za duzo...

WOS ( w sumie to była jedna lekcja, ale co się działo... Było przygotoanie do życie w rodzinie i realizowaliśmy tematy "Młoda dziewczyna w ciąży" - to było dokończenie. i nowy temat "pornografia")

1. Nauczycielka opowiada historię jakiejś młodej mamy. którą znała (oczywiscie klasa przerywa zadaje różne pytania). W końcu udaje się opowiedzieć to do końca i ktoś pyta:
- Prosze pani, a ta dziewczyna była normalna, czy patologiczna?

2. POtem ktoś z klasy zadał pytanie, co zrobic, żeby do takich sytuacji nie dochodziło. Naczycielka:
- Zamiast TO zrobić należy wypić szklankę zimnej wody...
Superrada nomalnie... Ktoś z klasy:
- Namięnie pić zimną wodę...

3. Koleżanka, która wogle na każdy temat się udzielała, opowiadała co wyczytała w internecie:
- Wie pani, co ja czytałam w internecie... Taka dziewczyna bardzo, bardzo chciała zajść w ciążę. I był taki chłopak, który chciał jej bardzo pomoc... i on się na nią tak patrzył i patrzył i ją zapodnił przez wzrok.
W tym monnce klasa ma roftla przez 5 minut. W końcu dziewczyna nieco speszona:
- A skąd wiecie, że to nie był cud od Boga?
Nauczycilka na to:
- Klauda, niepokalane poczęcie było tylko raz.
A potem do klasy:
- Uważajcie na wszelkie komunikatory:gg,skejpy, bo jeszcze się zapłodnicie...
I jeszcze jadas dziewczyna skomentowała:
- Ja kiedyś zaszlam w ciążę przez telefon...

4. Nauczycielka mówi o dobrych metodach antykoncepcjii ktos jej przerywa:
- To są te spiralki, tak?
A koleżanka ( ta od zapłodnienia przez wzrok):
- Ale to boli...
Jakaś 3 osoba:
- A skąd wiesz, wkładałaś?

5. Teraz o ciąży pozamacicznej. Nauczycielka mówi:
- Ciąża pozamaciszna moze być tylko w jajoodach, bo jajniki produkują...
-... plemniki (ktoś inteligentny :XD:)

6. Dalej ciąża pozamaciczna. Koleżanka opowiada:
- Raz dziewczyna pisała do "BRAVO" i mówiła, że ma guza w kolanie i bała się czy to jest ciąża pozamaciczna. o.O

7. Ktoś zadaje pytanie:
- Czy chłopcy zostawiają dziewczyny w ciąży?
- Tak - nauczycielka
- Ale dziewczyny też.. - pierwszy uczeń, niestety nie skończył zdania bo:
- ... zostawiaja chłopaków w ciąży...

NIEMIECKI

1. Rozmowa z nauczycielka na temat naszyc mieszkań.
<po niemiecku>:
- Przemek ile metrów kwadratowych ma twój dom?
- 200 m2
- A teraz Kamila ile masz pomiesczeń w domu?
- ...
<po polsku)
- Kamila, na oko...
- A tak ze 100
Klasa- roftl.
- Kamila, ale ja cię pytam o POMIESZCZENIA s nie metry kwadratowe...
- Aaa to tak z siedem...

2. Klasa robi coś głupiego a koleżanka skwitowuje:
- Czuję się jakbym była w "Złotopolskich".

3. Kolega zaczął sie przechwalac, że mama go uczy gotować. No to nauczycielka do niego:
- Tak Przemuś, to co cię mama ostatnio nauczyła gotować?
- Sałatkę...

4. Koleżance zaczęła lecieć z nosa krew i ona odchyliła głowę do tyłu. Dialog między nią a inną dziewczyną...:
- Ewelina, głowa go dało a nie do góry, chcesz sobie krzywdę zrobić?
- Ale mi laci kropelkami a nie jak z kranu...

5. Kolega (jeden z naszych "palaczy"):
- Proszę pani, mogę iść do łazienki?
- A skąd ja mam wiedzieć, czy ty nie pójdziesz zapalić?
- Nie pójdę..
A tu koleżanka bardzo w temacie:
- A co cię głowa boli?

POLSKI ( przerabiamy "Antygonę" i zadaniem było ułożenie przemówień Antygoni  Kreona - śmieszne fragmenty):

Kreon: - Egzekucja Antygony odbędzie się w jamie
       - Nie ważne czy to moja siostrzenica czy cudza osoba
       - Pochowała naszego zdjajcę i to nie może ulec karze...
       - Drodzi Tebańczycy( Nauczycielka roftlnęła... Czemu? Usłyszała "Drodzy japończycy")
Antygona: - Nie chciałam, żeby pożarly go psy an inne... potwory...
          - Kobiety też niedługo będą coś zaczyły ( no tak... pomyślmy kiedy napisano "Atygonę" a kiedy weszło równouprawnienie). Mężczyźni to dno i wodorosty!

KONIEC!
 • Listening to: Dumka na dwa serca
 • Reading: ksiazki Anne McCaffrey
 • Watching: nie ogladam film&oacute;w...(prawie...)
 • Playing: Oblivion ;D i dodatki HAHA ;D
 • Eating: sniadania, obiady, kolacje...
 • Drinking: Kakao w plastycznej ^^
No nareszcie koniec testów próbnych *masakra*. Cudownie było wysyłac rozwiązywania zadn matematycznych i fizycznych na chusteczkach higienicznych :XD:. I smarkać co 5 minut ( co jest równoznaczne z narzkaniami kolegi z przodu) Ale to już koniec :D

Teraz wypisze jakie kiribany nagrodzę: 15,555 16,000 16,666...(najpierw te a potem ciąg dalszy :XD:)


Tag
"Zabawa polega na tym że jeśli skomentujesz tego journala, dam Ci literkę, po czym musisz stworzyć własnego journala, w którym wypiszesz 10 lubianych przez siebie rzeczy rozpoczynających się na literę przeze mnie nadaną."

Dostałam (w :XD: ) 4 litery więc alfabetycznie:

G od :iconjukii:

1. Gadu-Gadu
2. Geniusz ( mój oczywiście :XD: )
3. Gotować
4. Gadać
5. Gimnazjum
6. Góry
7. Gizycko
8. Gryzmolić
9. Gazowane Napoje
10. Geograficzkę xDDDDDDD

M od :iconlil-lira-moo:

1. Makaron
2. McCaffrey ( bo boskie książki napisała)
3. Morze
4. Muzykę (l(--_--)l)
5. Mleko
6. Malować
7. Mazury
8. Maskotki
9. Menolly ( z książek McCaffrey)
10. Musk Sleetha xD

N od :iconmadziia:

1. Nieróbstwo
2. Niezapominajki
3. Nieboskłon
4. Nagrody ( te co mi dają :giggle: )
5. Noble ( te co mi dadzą XD: )
6. Naszą-klasę
7. Naszyjniki
8. Nucić sobie
9. Niemiecki
10. Nekromantów :XD: :XD: :XD:

Z od :iconmajka955:

1. Zakamarki
2. Złoto
3. Zupe pomidorową
4. Zszywki :XD:
5. Zielonyy
6. Zakupy
7. Zadowolenie
8. Zimę
9. Zwierzęta
10. Zamieć ( ale tylko oglądać ją z okna :XD: )

[Edit}
Jeszcze mam "L" od :iconyenneferr:

1. Lunę1000
2. Lody (ale takie ze śmietany a nie ...)
3. Lawendy zapach ;3
4. Lwy ( mojego zodiaczka mrrrau)
5. Lu*******a - nazwisko me :XD:
6. Leonidasa i THIS IS SPARTA
7. Lessę (z ksążek McCaffrey)
8. Lodówkę ( ile tam można znaleźć mniammm ;D)
9. Lampki choinkowe :D :D :D
10. Landrymki :XD:

"O" od :iconluna1000:
1. Orzeszki ziemne
2. Okulary przeciwsłoneczne
3. Onomatopeję
4. Odę do radości
5. Opaski
6. Oranżadę
7. Obliviona :D
8. Operę "carmen"
9. Ostry kąt alfa w pokoju nauczycielskim
10. Owocowe owoce

"B" od :icongarcinda:

1. Bombki choinkowe
2. Banany
3. Basen
4. Bąboladę z AlpenGold
5. Bajki
6. Błyskotki
7. Bałagan w moim pokoju *bbo wtedy wiem gzie co jest)
8. Bryczesy
9. Bohatera z Kvatch (siebie :XD: )
10. Brudnopisy

Mój boże... Szkoła mnie doluje. A sczególnie co poniektóre lafiryndy... Ehhh.... szkoda gadać... I jeszcze te ambitne prace domowe z geografii... Masakra....

Gratuluję tym, którzy dotrwali aż tu :D

-Assandra
 • Listening to: Dumka na dwa serca
 • Reading: ksiazki Anne McCaffrey
 • Watching: ostatnio nic
 • Playing: Oblivion ;D i dodatki HAHA ;D
 • Eating: sniadania, obiady, kolacje...
 • Drinking: KAKAO ;D
No więc ja, :iconshagan-fury:. :iconluna1000: i :iconsleeth: miałyśly barrrrrrrrdzo udanego Sylwestra :ZD: Jak to zwykle bywa w naszym gronie nie obyło się bez idiotycznych sytuacji :D (np gra w Eragona :XD:, co mozna zobaczyć -tu-> pl.youtube.com/watch?v=uewYevp… . Kolejną dziwną rzeczą jest to, że pół szampana (oczywiście CAŁKOWITYM przypadkiem) znalazło się na podłodze balkoni i w rękawach Luny i moim. W sumie siedziałyśmu do piątej, a pod koniec Shagan opowiadała nam bajkę o krowach i francuskich rzekach w Rosji :XD:


Nowy rok zaczął się szkolnymi etapami konkursów i wczorajszym wojewódzkim z niemca (masakra). Dowiedziałam się (nieoficjalnie), że zakwalifikowalam się do wojewódzkiego z fizy. Ciekawe za co xD
A wracając do niemca. Pojechałam na konkurs zakatarzona i zachrypnięta, bo nie byłabym sobą gdymbym nie zachorowała :/ Wieczorem przed konkursm przeszłam przyspieszoną kurację, abym się czuła jako-tako. W życiu ne zjadłam tylu tabletek naraz o_O

Assandra
 • Listening to: Dumka na dwa serca
 • Reading: ksiazki Anne McCaffrey
 • Watching: ostatnio nic
 • Playing: Oblivion ;D i dodatki HAHA ;D
 • Eating: s;niadania, obiady, kolacje...
 • Drinking: KAKAO ;D